korun
11 بهمن 1401 - 00:27

سردار سنایی راد: «حجاب» مساله دشمن نیست، استقلال ایران نشانه است/ «حقوق بشر» اهرم غرب برای گسترش استعمارگری است

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: دعوای امروز دشمنان بر سر حجاب نیست بلکه موقعیت ایران پس از انقلاب است که سلطه را نمی پذیرد زیرا غرب در حفظ قدرت به شدت انحصارگراست و موضوع حجاب و حقوق زنان و حقوق بشر را شعاری برای رسیدن به اهداف استعمارگرایانه خود تعریف کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، سردار سنایی راد در نشست بصیرتی «جهاد تبیین و اهمیت آن در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب» که عصر امروز در سالن اجتماعات شرکت توزیع نیروی برق قزوین برگزار شد، اظهار کرد: شخصیت های برجسته متعددی در کشور ما وجود دارد که در این بین شهیدان سلیمانی و رجایی می توانند الگوی مدیران و مردم ما باشند.

وی افزود: ایران اسلامی به وجود مردم انقلابی افتخار می کند اما همین مردم وقتی فساد و رانت را می بینند ناراضی می شوند لذا باید بدانیم همه ما در مقابل شهدا مدیون هستیم و باید با صداقت و پاک دستی در مسیر شهدا گام برداریم و خدمت به مردم را سرلوحه کارمان بدانیم.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا تصریح کرد: ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگری در معرض تهاجم گسترده دشمنان قرار گرفته و آنها با استفاده از همه ابزارهای جنگ رسانه ای و جنگ ترکیبی تلاش کرده اند به ارکان نظام و باورها آسیب بزنند.

سردار سنایی راد اضافه کرد: امروز آمریکا به دنبال جنگ مستقیم نیست و نمی خواهد دچار جنگ فرسایشی شود و افکار عمومی را از دست بدهد اما از ما هم دست نکشیده و با جنگ ترکیبی و رسانه ای و فرهنگی می خواهد به اهدافش برسد.

وی ادامه داد: دشمنان همه توان و ابزارهای خود را بکار گرفته اند و با راه اندازی رسانه هایی که با هزینه عربستان و صهیونیست ها اداره می شود می خواهند به اعتقادات و باورها آسیب بزنند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا بیان کرد: امروز سلبریتی هایی داریم که می گویند ایران فدای تار موی فرزندم و این روزها دچار تنش اجتماعی که طرح دشمن است قرار داریم و ورود سلاح به کشور افزایش یافته و جان بولتون با صدای بلند می گوید اپوزیسیون ایران به سلاح گرم مسلح شده است.

این مسئول نظامی خاطرنشان کرد: با تحولات جهانی موضوع اقتصاد بسیار اهمیت پیدا کرده و غرب آسیا به دلیل مسیر بازرگانی و تجاری و ایران اسلامی به دلیل قرار گرفتن در شرق به غرب و شمال به جنوب از موقعیت ژئوپلوتیک خاصی برخوردار شده و این وقایع با نقشه طراحی شده است.

وی ادامه داد: ادامه انقلاب صبوری و وحدت می خواهد و باید با حفظ انسجام داخلی در مقابل توطئه ها هوشیار و بصیر باشیم.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا اظهار کرد: دشمنان که به تجزیه طلبان متصل هستند به این تحلیل رسیده اند که کشورهای اسلامی تا زمانی که متمرکز و یکپارچه باشند خطر پذیر نیستند لذا باید تجزیه شوند و در سناریو آنها ایران باید به شش قسمت تقسیم و تجزیه شود و برخی مناطق مانند کردستان و بلوچستان جایگاه مستقل و برخی به دیگر مناطق ملحق شوند.

وی بیان کرد: اگر منطقه آرارات و قره سو را رضاخان از دست نداده بودیم امروز از دو نقطه با ارمنستان هم مرز بودیم و شرایط فرق می کرد اما در گذشته از سیاست مداران خائن آسیب دیده ایم.

سردار سنایی راد ادامه داد: یک بخش از مشکلات ناشی از فرصت طلبان داخلی است که فکر می کنند منافع آنها به خطر افتاده و دنبال نان هستند و با دشمنان همراهی می کنند و برخی سیاسیون ما هم فریب خورده و هیجانی رفتار کرده اند و برخی دنبال تجزیه ایران و برخی تحت تاثیر شدید فضای مجازی بوده اند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: دشمن به دنبال کشته سازی است و دین ستیزی و آتش زدن قرآن تا مسجد وخشونت افراطی را پیشه کردند و ادبیات بسیار رکیک و کشته سازی راه انداختند.

وی اضافه کرد: نگاه مقام معظم رهبری پدرانه و رئوفانه است و بر جذب حداکثری تاکید دارند اما برخی افراط می کنند و مشکل ساز می شوند.

سردار سنایی راد اذعان کرد: مردم بدانند امروز دعوای دشمنان بر سر حجاب نیست بلکه موقعیت ایران پس از انقلاب است که سلطه را نمی پذیرد زیرا غرب در حفظ قدرت به شدت انحصارگراست و چون سوداگر است موضوع حجاب و حقوق زنان و حقوق بشر را شعاری برای رسیدن به اهداف استعمارگرایانه خود تعریف کرده است.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا تاکید کرد: باید به ارزش ها برگردیم و جوان امروز را دریابیم و باب گفقتگو با فرزندان را در خانواده باز کنیم. باید اختلاف سلیقه و عقیده را با رعایت حرمت ها بپذیریم و بدانیم فاصله نسل ها طبیعی است اما مراقب باشیم دچار گسست نسلی نشویم و پیوند نسلی را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی نماد یک مکتب است و باید با الگوگرفتن از سردار دلها یاد بگیریم اخلاص و کار در راه خدا را سرلوحه فعالیت خود قرار دهیم و به آن بلوغ برسیم که نخواهیم دیده شویم و بدانیم آنکه باید ببیند، می بیند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1008933